Prečo investovať na Žltom melóne?  Získavate vyššie a stabilne výnosy

Do teraz ste svoje peniaze vkladali do finančných inštitúcií a to s veľmi nízkym výnosom. Od teraz to však mate možnosť robiť úplne inak. Namiesto toho, aby finančné inštitúcie požičiavali Vaše lacno uložené peniaze a získavali z nich násobne vyššie výnosy, môžete zarábať Vy. Nenechávajte svoje výnosy iným!

Investovaním do pôžičiek na Žltom melóne požičiavate priamo ľuďom, avšak bez zbytočných medzičlánkov, a tak sa dostanete k výnosom, ktoré doteraz boli dostupné len bankám a veľkým finančným inštitúciám.

Pri kolektívnych pôžičkách je Vaša investícia rozložená medzi množstvo pôžičiek, čim je zabezpečená dostatočná diverzifikácia a nízka miera rizika. Požičiavate, len overeným žiadateľom, ktorí musia spĺňať prísne hodnotiace kritériá. Naši úveroví analytici dôsledne preverujú každého žiadateľa o pôžičku podobným spôsobom, ako to robia banky.

Koľko z výnosu na pôžičkách ide klientom, ktorých peniaze slúžia na financovanie pôžičky?

* Priemerná aktuálna výnosnosť investorov je 9,14 % p.a. a 25 % investorov dosahuje výnosnosť dokonca vyššiu ako 12,02 % p.a.

Pozrite sa na aktuálnu dosahovanú efektívnu úrokovú sadzbu pre investorov tu.


  Transparentne investície s úplnou kontrolou

Keď vložíte peniaze do banky alebo investujete do podielového fondu, len málokedy viete kde sú presne Vaše peniaze investované. Na rozdiel od toho je Kolektívne požičiavanie úplne transparentné. Presne viete komu svoje peniaze požičiavate a sledujete ako sa zhodnocujú.

Sami si aj zvolíte požadovanú výnosnosť investície a aj hladinu rizika.


  Kolektívne pôžičky sú inovatívne a úspešné

Kolektívne požičiavanie funguje vo svete už viac ako 10 rokov a je plnohodnotnou alternatívnou investovania. Dnes tento trh dosahuje objem stoviek miliárd USD a jedným z najrýchlejšie rastúcich priemyslov.

Žltý melón sa pripojil k tomuto fin-tech bumu už v roku 2012 a má za sebou významné skúsenosti a solídne výsledky.

Viac o našich výsledkoch sa dozviete v časti Štatistiky.


  Zarábate a pri tom pomáhate

Investovaním na Žltom melóne nie len že získate vyššie výnosy ako inde, ale Vaše peniaze pomáhajú skutočným ľuďom. Zarábajte a pomôžete iným ľuďom, ktorí si chcú požičať za férových podmienok a so slušným úrokom. Za každou Vašou investíciou je totiž iný príbeh, konkrétneho človeka a vy sa stanete jeho súčasťou.


  Je to jednoduché a zábavné

Investovanie je veľmi jednoduché a nevyžaduje si predchádzajúce skúsenosti vo finančnej oblasti. A pritom si môžete vytvoriť vlastné výnosné investičné portfólio.

Máte k dispozícií všetky potrebné údaje o žiadateľoch, o ich finančnom zázemí a účele pôžičky. Mate dokonca možnosť s nimi komunikovať a zistiť tak ďalšie informácie, ktoré uľahčia Vaše rozhodnutie investovať.