Výhodná investícia s extra garanciou na financovanie bývania

Investujte vaše peniaze s výnosom 7%! S extra garanciou a mesačným inkasom úrokov


Žltý melón, prvá slovenská platforma kolektívneho požičiavania, ktorá úspešne funguje od roku 2012, pôsobí ako sprostredkovateľ medzi ľuďmi, ktorí si chcú požičať a tými, ktorí chcú zhodnotiť svoje peniaze. Okrem štandardných pôžičiek Vám v spolupráci s renomovanými developermi ponúka sprostredkovanie investície do pôžičiek CashFree.

Našim klientom prinášame jedinečnú možnosť výnosne a bezpečne investovať do pôžičiek, ktorými ľudia financujú svoje nové bývanie. Investícia je ručená extra garanciou pre investorov od renomovaného developera a samotnou financovanou nehnuteľnosťou.


Ako to funguje?

Pôžičky CashFree slúžia na úhradu prvej časti kúpnej ceny bytu v novostavbe. Doba splatnosti pôžičky je štandardne 12 až 24 mesiacov, maximálne však 36 mesiacov. Pri kolaudácii novostavby je pôžička jednorázovo vyplatená, najčastejšie z predaja existujúceho bytu alebo hypotekárneho úveru kupujúceho. Ten počas tejto doby spláca mesačne úroky, ktoré predstavujú výnos pre investora. V prípade, žeby sa kupujúci dostal do problémov so splácaním, developer poskytuje zmluvnú garanciu, a dlžnú istinu investorom vyplatí.

Pri tomto produkte spolupracuje Žltý melón so spoločnosťou Cresco Group, jedným z najväčších a najrenomovanejších developerov nehnuteľností na Slovensku, s viac ako 20 ročnou históriou a množstvom úspešných projektov, a spoločnosťou Lucron Development, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2005 a patrí do skupiny významného luxemburského developera.

Koľko to zarába?

Využitie limitovanú akciu a investuje do garantovaných CashFree pôžičiek ešte výhodnejšie. Štandardný výnos pôžičiek je 5,9% p.a., spolu s prémiou môže Vaše zhodnotenie teraz dosiahnuť až 7,0 %.

Limitovaná prémia pre CashFree pôžičky:
  • Ak investujete do jednej pôžičky 500 EUR až 999 EUR, získate od nás prémiu 0,25 % zo sumy Vašej investície
  • Ak investujete do jednej pôžičky 1.000 EUR až 2.499 EUR, získate od nás prémiu 0,50 % zo sumy Vašej investície
  • Ak investujete do jednej pôžičky 2.500 EUR až 5.000 EUR, získate od nás prémiu 0,75 % zo sumy Vašej investície
  • Ak investujete do jednej pôžičky viac ako 5.000 EUR, získate od nás prémiu 1,1 % zo sumy Vašej investície
Počet získaných prémií na investora nie je limitovaný. Prémia sa vzťahuje vždy na jednu investíciu. Sumy investícií pre účely výpočtu nároku na prémiu nie je možné kumulovať.

Prémia sa vzťahuje na všetky investície do ktorýchkoľvek CashFree pôžičiek realizované v čase tejto ponuky. Prémie sa investorom pripíšu na účet v deň čerpania pôžičky a môžu s nimi voľne disponovať.

Ako investovať?

  • Zaregistrujte sa bezplatne na Žltom melóne TU
  • Podpíšete Rámcovú zmluvu
  • Prevediete si peniaze na Váš investičný účet na Žltom melóne
  • Nastavte si podmienky automatického investovania alebo si z ponuky zvoľte preferované pôžičky na investovanie

V každom kroku Vám poradíme ako presne postupovať, je to naozaj jednoduché!

Okrem bezkonkurenčného zhodnotenia sa o nič iné nemusíte starať. Jendoducho si určíte, koľko by ste chceli touto formou investovať a prípadne na ktorých konkrétnych pôžičkách participovať. Bude Vás to stáť len 0,33% z inkasovanej mesačnej splátky (minimálne 0,01 EUR) ako poplatok za správu investície Žltým melónom.

Chcete vedieť viac?

Viac o mechanizme extra garancie sa dozviete na stránke Mechanizmus extra garancie.

V prípade záujmu o kúpu bytu s využitím CashFree pôžičky, informujte sa priamo na predajných miestach spoločností Cresco Group alebo Lucron Development, prípadne nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 2/544 100 84.